Přehled klíčových aktivit projektu a jejich návaznost na aktivity výzvy:

Klíčová aktivita 1

Řízení projektu (ve výzvě Aktivita č. 1: Řízení projektu)

Klíčová aktivita 2

Tvorba a rozvoj výzkumně zaměřených studijních programů (ve výzvě Aktivita č. 2: Tvorba a rozvoj výzkumně zaměřených studijních programů v souladu se strategií VŠ a s požadavky znalostní ekonomiky a potřebami trhu práce v oblasti výzkumu a vývoje (soulad s RIS 3); podporována je tvorba a rozvoj programů a jejich realizace i v cizím jazyce.)

Klíčová aktivita 3

Tvorba výzkumně zaměřeného multiple degree programu (ve výzvě Aktivita č. 3: Tvorba výzkumně zaměřených studijních programů typu joint a multiple degree)

Klíčová aktivita 4

Stáže Ph.D. studentů (ve výzvě Aktivita č. 5: Podpora Ph.D. studentů)

Klíčová aktivita 5

Zapojení odborníků z praxe a zahraničí (ve výzvě Aktivita č. 6: Zapojení odborníků z praxe a zahraničí při vytváření výzkumně zaměřených studijních programů.)

Klíčová aktivita 6

Stáže akademických a výzkumných pracovníků (ve výzvě Aktivita č. 7: Podpora zahraničních stáží akademických pracovníků a výzkumných pracovníků (zejména post doktorandů) s cílem využití příkladů dobré praxe v oblasti přípravy a rozvoje výzkumně zaměřených studijních programů.)

Klíčové aktivity  7 - 9

Stáže studentů VŠ u budoucích zaměstnavatelů, individuální výuka a zapojení studentů bc. a mgr. programů do výzkumu a získání a zapracování klíčových a perspektivních pracovníků pro výzkumně zaměřené studijní programy. Jedná se o aktivity doprovodné a jejich realizace nebude financována z OP VVV.

Logolink OP VVV

<< <  Duben 2024  > >>